Jau ketvirtus metus iš eilės Kauno rajono savivaldybė kviečia įžiebti Kalėdines eglutes savo kiemuose!

Konkurso tikslas – paskatinti gyventojus, įstaigas, bendruomenes ir organizacijas originaliai bei išradingai puošti eglutes savo lauko erdvėse ir taip paskleisti šventinę nuotaiką visame Kauno rajone.

Labai džiaugiamės, kai dalyviai į šią užduotį pažiūri kūrybiškai ir sulaukiame ne tik tradicinių, bet ir įvairių formų, stilių ir medžiagų eglučių.

Kaip ir praėjusiais metais, dalyviai bus skirstomi į dvi kategorijas: gyventojai ir organizacijos.

Kviečiame nufotografuoti savo lauko eglutes ir iki gruodžio 19 d. (imtinai) atsiųsti vieną geros kokybės nuotrauką el. paštu media@krs.lt.

Nurodykite vardą, pavardę, organizacijos pavadinimą, kontaktinį telefono numerį ir gyvenamąją vietą. Konkurse gali dalyvauti tik Kauno rajone papuoštos eglutės. Komisija pasilieka teisę atrinkti nuotraukas, kurios pateks į antrąjį balsavimo etapą.

Balsavimas vyks nuo gruodžio 20 d. iki 27 d. Kauno rajono bendruomenės Facebook puslapyje. Kiekvienoje kategorijoje trys daugiausiai balsų (patiktukų) surinkę dalyviai laimės piniginius prizus:

  • 1 vieta – 500 Eur.
  • 2 vieta – 300 Eur.
  • 3 vieta – 200 Eur.

Nugalėtojai bus apdovanojami gruodžio 28 d. Kauno rajono savivaldybėje.

TURISTINIS KALĖDŲ EGLUČIŲ ŽAIDIMAS

Iki Šv. Kūčių vyks turistinis Kalėdų eglučių žaidimas. Kiekvieną dieną kviečiame aplankyti vis kitą žaliaskarę Kalėdų eglutę Kauno rajone ir prie jos nusifotografuoti.

Keliaujantys po Kalėdiškai pasipuošusias seniūnijas ne tik patirs puikių emocijų, bet ir turės galimybę laimėti šaunių prizų.

2023 Kauno rajono savivaldybė

El. paštas: info@krs.lt

Tel. nr. (8 37) 305 503

Go to top